GLAS OCH KERAMIK / Glas / Snapsglas 15816056
nr 1581 6056
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Snapsglas, + seltersglas, 9 delar, Erik Höglund (1932-1998), Led. Rovne. Signerad och daterad -92. Sverige. Höjd: 12,5 - 18 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:37:46
27/11 18:32:46
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund